ArtExt Šatníková skriňa Boston BOS S11
Šatníková skriňa Boston BOS S11 Nadčasová bude vkusným doplnkom vašej domácnosti. Prevedenie dvierok s bielym leskom dodá spálni nádych elegancie a luxusu.... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa Boston BOS S11
Nadčasová bude vkusným doplnkom vašej domácnosti. Prevedenie dvierok s bielym leskom dodá spálni nádych elegancie a luxusu. Pohodlná posteľ vám zabezpečí skvelý odpočinok, komoda, nočný stolík alebo šatníkové skrine s rôznymi nadstavcami dostatok úložného priestoru pre všetky vaše veci. Pôsobí moderne a elegantne, z vašej spálne urobí čarovné miesto na oddych a relaxáciu. Kolekcia spálňového nábytku Boston má bezúchytový systém. Šatníková skrinka Boston BOS S11 má v spodnej časti 2 zásuvky a vo vrchnej časti dvierka, za ktorými sú police alebo vešiaková tyč. Skrinka sa dá otvárať na pravú aj ľavú stranu, je na vás, akú stranu si pri montáži zvolíte. Ku skrinke sa dajú doobjednať nadstavce, viď súvisiaci tovar.
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Šírka | 46 cm |
| Výška | 213 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Nie |
| Šírka od-do | 40 cm - 50 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Jednodverové |
| Tvar | Rovné |