ArtExt Rohová šatníková skriňa Boston BOS S14
Rohová šatníková skriňa Boston BOS S14 Nadčasová bude vkusným doplnkom vašej domácnosti. Prevedenie dvierok s bielym leskom dodá spálni nádych... Celý popis
Popis
Rohová šatníková skriňa Boston BOS S14
Nadčasová bude vkusným doplnkom vašej domácnosti. Prevedenie dvierok s bielym leskom dodá spálni nádych elegancie a luxusu. Pohodlná posteľ vám zabezpečí skvelý odpočinok, komoda, nočný stolík alebo šatníkové skrine s rôznymi nadstavcami dostatok úložného priestoru pre všetky vaše veci. Pôsobí moderne a elegantne, z vašej spálne urobí čarovné miesto na oddych a relaxáciu. Kolekcia spálňového nábytku Boston má bezúchytový systém.
Rohová šatníková skriňa Boston BOS S14 má police aj vešiakovú tyč. Ku skrini sa dá doobjednať aj nadstavec, viď súvisiaci tovar.
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 213 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka | 121 cm |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rohové |