ArtExt Písací stôl Savannah No 81
Detský nábytok Savannah bude veľmi pekným a moderným spoločníkom v detskej izbe každého dieťaťa alebo študenta. Jeho univerzálnosť ponúka využitie na viacero... Celý popis
Popis
Detský nábytok Savannah bude veľmi pekným a moderným spoločníkom v detskej izbe každého dieťaťa alebo študenta. Jeho univerzálnosť ponúka využitie na viacero rokov. Vyhotovený je v príjemnej farebnej kombinácii bieleho vysokého lesku a san rema. Farbu úchytiek si môžete vybrať, vďaka čomu doladíte nábytok k celkovému vzhľadu detskej či študentskej izby.
Je vyrobený z kvalitných a nezávadných materiálov:
- - možnosť výberu úchytov zo štyroch farieb
- - korpus DTD laminovaná
- - dvere MDF potiahnutá HG fóliou
- - ABS hrany
Detský nábytok Savannah ponúka na výber 4 farebné prevedenia úchytov:

Vami zvolené farebné prevedenie úchytov prosíme uviesť pri objednávke formou poznámky.
Rozmery: (ŠxVxH) 110 x 75,5 x 60 cm
Parametre
| Dĺžka | 110 cm |
|---|---|
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 75,5 cm |
| Materiál | MDF / vysoký lesk HG |
| Farebné prevedenie | san remo / biely lesk |
| Záručná doba | 2 roky |
| Spôsob dodania | V demonte |
| Farba | Biela |
| TYP PÍSACIEHO A PC STOLA | Klasický |
| TYP PÍSACIEHO A PC STOLA | Bez skriniek |
| TYP PÍSACIEHO A PC STOLA | Univerzálny - ľavá/pravá strana |
| TYP PÍSACIEHO A PC STOLA | Moderný |
| Farba | Béžová |