ArtExt Obývacia stena Sevilla 1 LED osvetlenie: ÁNO
Nábytok Sevilla je prekrásna novinka od európskeho výrobcu. Vyrába sa z kvalitnej laminovanej drevotriesky vo farbe sosna nórska s dvierkami vo vysokom bielom... Celý popis
Popis
Nábytok Sevilla je prekrásna novinka od európskeho výrobcu. Vyrába sa z kvalitnej laminovanej drevotriesky vo farbe sosna nórska s dvierkami vo vysokom bielom lesku. Charakteristickým prvkom sú drážkované ozdobné lišty. Nábytok Sevilla sa hodí do moderne zariadenej obývacej izby.
Úchytky sú chrómované, podstavce plastové.
V cene nie je LED osvetlenie vitríny, ktoré si ale môžete doobjednať.
Zahŕňa skriňu, vitrínu, RTV komodu a závesnú skrinku.
V cene nie je zahrnutá vitrína a konferenčný stolík.
Podrobné rozmery: (dxšxv)
- skriňa Sevilla typ 20 - 90 x 58 x 205 cm
- vitrína Sevilla typ 33 - 121,7 x 42 x 143,2 cm
- RTV komoda Sevilla typ 50 - 130 x 42 x 45,7 cm
- závesná skrinka Sevilla typ 67 - 176,4 x 27 x 48 cm
Dodávané v demonte.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| LED osvetlenie | ÁNO |
|---|---|
| Dĺžka | 341,7 cm |
| Šírka | 42 - 58 cm |
| Výška | 205 cm |
| Materiál | MDF / vysoký lesk |
| Farebné prevedenie | borovica čierna nórska / biely lesk |
| Záručná doba | 2 roky |
| Spôsob dodania | V demonte |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| OSVETLENIE | S osvetlením za príplatok |
| ROZMER | Šírka nad 301 cm |
| TYP OBÝVACEJ STENY | Lesklá |