ArtExt Kuchynská linka Platinum M FARBA VRCHNÝCH DVIEROK: Biela, FARBA SPODNÝCH DVIEROK: Black
833.00 €
Do obchodu
dvierka skrinky (16 mm) sú vyrobené z materiálu MDF, ktorý je z vnútornej strany potiahnutý bielym laminátom a z vonkajšej strany je fólia vo vysokom lesku... Celý popis
Popis
- dvierka skrinky (16 mm) sú vyrobené z materiálu MDF, ktorý je z vnútornej strany potiahnutý bielym laminátom a z vonkajšej strany je fólia vo vysokom lesku
- pre maximálnu bezpečnosť majú dvierka zaoblenú hranu
- farebné prevedenie dvierok môžete ľubovoľne kombinovať
- vyznačuje sa vysokou kvalitou vďaka kovaniam a pántom BLUM
- tlmené dovieranie nie je na zásuvkových skrinkách, môžete si ho doobjednať tu
- kuchyňa je dodávaná bez pracovnej dosky, ktorú je možné doobjednať vo viacerých farebných prevedeniach. Ponuku pracovných dosiek nájdete v kategórii pracovné dosky.
- korpus LAVA má hrúbku 18 mm
- vrchné skrinky majú hĺbku 32,5 cm
- spodné skrinky majú hĺbku 50 cm
- ABS hrany - 0,5 mm
- úchytky a sokel sú súčasťou balenia
- úchytky v balení sú kovové v striebornej farbe
- nohy (podstavce) sú plastové, čiernej farby, výškovo nastavovateľné
- nosnosť políc je 15–25 Kg
- zadná časť skriniek je vyrobená z materiálu - sololit
- možnosť dokúpiť ďalšie skrinky tu
- kuchynské skrinky sú dodávané v demonte
- možnosť dokúpenia príborníkov, oragnizérov, drôtených systémov, tesniacich líšt a iné, v kategórii príslušenstvo
FAREBNÉ PREVEDENIA DVIEROK:

Kuchynský komplet obsahuje tieto skrinky:
1x spodná potravinová skrinka D5D 60 154
1x spodná 2-dverová drezová skrinka D8Z 80
1x spodná skrinka zásuvková D3M 80
1x spodná skrinka pre vstavanú rúru D11K 60
2x vrchná skrinka výklopná W4B 80
Parametre
| FARBA VRCHNÝCH DVIEROK | Biela |
|---|---|
| FARBA SPODNÝCH DVIEROK | Black |
| Dĺžka | 280 cm |
| Šírka | 32,5 / 50 cm |
| Výška | 36 / 82 / 154 cm |
| Materiál | lamino / MDF |
| Záručná doba | 2 roky |
| Spôsob dodania | V demonte |
| Farba | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| POVRCH | Lesk |
| ROZMER | od 200 cm do 300 cm |