ArtExt Kuchynská linka Platinum A FAREBNÉ PREVEDENIE DVIEROK PLATINUM: Black
1502.00 €
Do obchodu
dvierka skrinky (16 mm) sú vyrobené z materiálu MDF, ktorý je z vnútornej strany potiahnutý bielym laminátom a z vonkajšej strany je fólia vo vysokom lesku... Celý popis
Popis
- dvierka skrinky (16 mm) sú vyrobené z materiálu MDF, ktorý je z vnútornej strany potiahnutý bielym laminátom a z vonkajšej strany je fólia vo vysokom lesku
- pre maximálnu bezpečnosť majú dvierka zaoblenú hranu
- farebné prevedenie dvierok môžete ľubovoľne kombinovať
- vyznačuje sa vysokou kvalitou vďaka kovaniam BLUM s doživotnou zárukou
- kuchyňa je dodávaná bez pracovnej dosky, ktorú je možné doobjednať vo viacerých farebných prevedeniach. Ponuku pracovných dosiek nájdete v kategórii pracovné dosky.
- korpus GREY má hrúbku 18 mm
- ABS hrany - 0,5 mm
- úchytky a sokel sú súčasťou balenia
- úchytky v balení sú kovové v striebornej farbe
- nohy (podstavce) sú plastové, čiernej farby, výškovo nastavovateľné
- nosnosť políc je 15–25 Kg
- zadná časť skriniek je vyrobená z materiálu - sololit
- možnosť dokúpiť ďalšie skrinky tu
- kuchyňa je dodávaná v demonte
- možnosť dokúpenia príborníkov, organizérov, drôtených systémov, tesniacich líšt a iné, v kategórii príslušenstvo.
Skrinky v kuchynskom komplete:
1x spodná rohová skrinka D13 U
1x spodná drezová skrinka D8Z 80
2x spodná zásuvková skrinka D3M 80
1x skriňa pre vstavanú chladničku a mrazničku D14 DL 60 207
1x skriňa pre vstavanú mikrovlnku a rúru D14 RU 60 207
2x vrchná skrinka W3 80
FAREBNÉ PREVEDENIA DVIEROK:
Parametre
| FAREBNÉ PREVEDENIE DVIEROK PLATINUM | Black |
|---|---|
| Dĺžka | 225 / 305 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 82 / 207 cm |
| Materiál | lamino / MDF |
| Záručná doba | 2 roky |
| Spôsob dodania | V demonte |
| Farba | Červená |
| Farba | Biela |
| ŠTÝL | Moderný |
| POVRCH | Lesk |
| ROZMER | od 200 cm do 300 cm |