ArtExt Botník Sconto K4
96.00 €
Do obchodu
Botník Sconto je moderný a praktický kúsok nábytku, s veľkým úložným priestorom, ktorý má strieborné úchytky. Botník má vyklápacie dvierka. Je ho možné... Celý popis
Popis
Botník Sconto je moderný a praktický kúsok nábytku, s veľkým úložným priestorom, ktorý má strieborné úchytky. Botník má vyklápacie dvierka. Je ho možné umiestniť ho do predsiení alebo chodieb.
Úchytky a podstavce sú plastové, korpus a dvierka sú z MDF materiálu.
Botník je v ponuke v nadčasovom farebnom prevedení:
- dub sonoma
Rozmery: (ŠxVxH) 50 x 155 x 29 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Dĺžka | 50 cm |
|---|---|
| Šírka | 29 cm |
| Výška | 155 cm |
| Materiál | MDF |
| Záručná doba | 2 roky |
| Spôsob dodania | V demonte |
| MATERIÁL | Laminátové |
| TYP BOTNÍKA | Úzky |
| TYP BOTNÍKA | Výklopný |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub Sonoma |