ArtElta Vitrína AVORIO Farba: Dub artisan / biely lesk
224.00 €
Do obchodu
Vitrína AVORIO Moderná priestranná vitrína AVORIO na kovových čiernych nohách v kombinácii s bielym alebo čiernym leskom oživí každú... Celý popis
Popis
Vitrína AVORIO
Moderná priestranná vitrína AVORIO na kovových čiernych nohách v kombinácii s bielym alebo čiernym leskom oživí každú obývačku. Praktická vitrína si vďaka svojmu modernému prevedeniu nájde miesto v každom modernom interiéri. Vitrína AVORIO je dvojdverová, jedny dvierka sú z časti presklené. Neváhajte a zariaďte si obývačku štýlovo s našou ponukou.
- laminát 16 mm
- sklo
- kovové nohy
TV stolík AVORIO je vyrobený z kvalitného 16 mm laminátu. Vysoké kovové nohy sú stabilné a pôsobia elegantne. Materiál je kvalitný, nevyžaduje špeciálnu starostlivosť. Prach stačí utrieť vlhkou handričkou.
- šírka: 120 cm
- výška: 140 cm
- hĺbka: 40 cm
- výška nôh: 20 cm
- počet dverí: 2
- počet vnútorných políc: 5
- hmotnosť: 63 kg
- farebné prevedenie:
- dub artisan / biely lesk
- dub artisan / čierny lesk
Parametre
| Farba | Dub artisan / biely lesk |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 200 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Farba | Béžová |
| Štýl | Moderný |
| Typ vitríny | Široké vitríny |
| Typ vitríny | Nízke vitríny |
| Typ vitríny | Vitríny so sklom |
| Typ vitríny | Samostatne stojace vitríny |
| LED osvetlenie | Bez osvetlenia |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Šírka od-do | 110 cm - 120 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |