ArtElta Šatníková skrina AVORIO Farba: Dub artisan / biely lesk
Šatníková skrina AVORIO Moderná priestranná AVORIO na kovových čiernych nohách v kombinácii s bielym alebo čiernym leskom oživí každú... Celý popis
Popis
Šatníková skrina AVORIO
Moderná priestranná AVORIO na kovových čiernych nohách v kombinácii s bielym alebo čiernym leskom oživí každú spálňu. Praktická skriňa si vďaka svojmu modernému prevedeniu nájde miesto v každom modernom interiéri. Šatníková skriňa AVORIO je dvojdverová, poskytuje dostatok úložného priestoru. Neváhajte a zariaďte si spálňu štýlovo s našou ponukou.
- laminát 16 mm
- kovové nohy
Šatníková skriňa AVORIO je vyrobená z kvalitného 16 mm laminátu. Vysoké kovové nohy sú stabilné a pôsobia elegantne. Materiál je kvalitný, nevyžaduje špeciálnu starostlivosť. Prach stačí utrieť vlhkou handričkou.
- šírka: 120 cm
- výška: 200 cm
- hĺbka: 60 cm
- výška nôh: 20 cm
- počet dverí: 2
- počet vnútorných políc: 5
- počet vešiakových tyčí: 1
- hmotnosť: 109 kg
- farebné prevedenie:
- dub artisan / biely lesk
- dub artisan / čierny lesk
Parametre
| Farba | Dub artisan / biely lesk |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 200 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Šírka od-do | 110 cm - 120 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |