ArtCross Skriňa BOX-10 Farba: dub artisan / biela / čierna
356.00 €
Do obchodu
Skriňa BOX-10 Kolekcia BOX je veľmi moderná zbierka sektorového nábytku, ktorá je vyrábaná hneď v niekoľkých farebných prevedeniach. Charakteristickou farbou... Celý popis
Popis
Skriňa BOX-10
Kolekcia BOX je veľmi moderná zbierka sektorového nábytku, ktorá je vyrábaná hneď v niekoľkých farebných prevedeniach. Charakteristickou farbou pre moderný je čierna a biela. ,,Dekor dreva" sa zakaždým mení, čím nábytok naberá na nadčasovosti a originalite. Tento moderný sektorový systém dokáže bez problémov zaplniť miesto v jedálni, obývačke či predsieni.
Materiál: laminovaná doska / ABS
Rozmery: (ŠxVxH) 95 x 195 x 60 cm
Farebné prevedenia:
- dub sonoma svetlá / biela / čierna
- dub artisan / biela / čierna
- craft zlatý / biela / čierna
- craft tobaco / biela / čierna
- dub burgun / biela / čierna

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | dub artisan / biela / čierna |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 195 cm |
| Šírka | 95 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Farba | Béžová |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |