ArtCross Šatníková skriňa KITTY | KIT-13 Farba: Dub ARTISAN/biela
KITTY je dokonalá sektorová zostava nábytku, ktorá je vhodná do detských či študentských izieb. S kolekciou Kitty vytvoríte svojej ratolesti jedinečnú oázu... Celý popis
Popis
KITTY je dokonalá sektorová zostava nábytku, ktorá je vhodná do detských či študentských izieb. S kolekciou Kitty vytvoríte svojej ratolesti jedinečnú oázu tvorivosti, hravosti ale i praktickosti a veľkolepej priestrannosti. Systém sa vyrába až v šiestich farebných kombináciách, preto si na svoje prídu dievčatá i chlapci. Výhodou je možnosť ľubovoľného usporiadania jednotlivých častí nábytku, ako aj možnosť kombinácie farebných prevedení. Systém sa skladá z niekoľkých jednotlivých komponentov, z ktorých si zariadite detskú izbu podľa vlastných predstáv a potrieb.
Moderná dvojdverová šatníková skriňa KITTY 13 ponúka množstvo úložného priestoru pre všetky veci, ktoré je potrebné uschovať.
Rozmery (ŠxVxH): 80 x 190 x 57 cm
- dub sonoma svetlá / biela
- dub sonoma svetlá / blankytná / modrá
- dub sonoma svetlá / levanduľa / fialová
- craft biely / grafit
- craft zlatý / craft biely
- dub artisan / biela
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Dub ARTISAN/biela |
|---|---|
| Farba | Fialová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 190 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 70 cm - 80 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |