ArtCross Šatníková skriňa HUGO | 10 Farba: Dub sonoma svetlá / dub sonoma tmavá
312.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa HUGO | 10 Moderná obývacia zostava HUGO je jedinečná svojím dokonalým vzhľadom a kombináciou hneď niekoľkých farebných variant. Na výber... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa HUGO | 10
Moderná obývacia zostava HUGO je jedinečná svojím dokonalým vzhľadom a kombináciou hneď niekoľkých farebných variant. Na výber ponúkame až päť originálnych farebných kombinácií, z ktorých si vyberiete zaručene tú pravú. Sektorová zostava HUGO sa skladá z niekoľkých jedinečných segmentov, z ktorých si vytvoríte čarovnú obývaciu stenu či pracovňu. Priestranná dvojdverová HUGO 10 so sivými úchytmi umiestnenými v strede skrine s množstvom úložného priestoru.
Materiál: laminát MDF
Rozmery: (VxŠxH) 195 x 90 x 58 cm
Rozmery: (VxŠxH) 195 x 90 x 58 cm
Farebné prevedenia:
- biela / čierny lesk
- dub sonoma svetlá / dub sonoma tmavá
- slivka vallis / čierny lesk
- craft biely / craft tobaco
- craft zlatý / krémový
- craft zlatý / craft tobaco
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Dub sonoma svetlá / dub sonoma tmavá |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 195 cm |
| Šírka | 90 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Dekor | Slivka |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |