ArtCross Botník 1 | WIP Farba: dub sonoma
100.00 €
Do obchodu
Botník 1 | WIP Priestranný hlboký botník 1 / skrinka na topánky ponúka na výber až šesť nadčasových farebných prevedení, z ktorých si zaručene vyberiete to... Celý popis
Popis
Botník 1 | WIP
Priestranný hlboký botník 1 / skrinka na topánky ponúka na výber až šesť nadčasových farebných prevedení, z ktorých si zaručene vyberiete to pravé, ktoré bude vyhovovať Vašim požiadavkám i predstavám. Botník sa skladá z troch výklopných zásuviek.
Nábytok je dodávaný v demonte.
Farebné prevedenia:
- dub sonoma svetlá
- jelša
- slivka
- dub sonoma tmavá
Materiál: LTD
Rozmery: (ŠxVxH) 60 x 78 x 39 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | dub sonoma |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 78 cm |
| Typ | Výklopné |
| Dekor | Dub |
| Dekor | Slivka |
| Dekor | Ostatné |
| Šírka od-do | 50 cm - 60 cm |
| Šírka od-do | 60 cm - 70 cm |