ArtCam Skriňa SAMBA | reg. 1 Farba: Biela / čierny lesk
Skriňa SAMBA | reg. 1 Moderný sektorový nábytok SAMBA v sebe zahŕňa jemnú klasiku, čisté línie a funkčnosť, ktoré sú tým najlepším receptom pre... Celý popis
Popis
Skriňa SAMBA | reg. 1
Moderný sektorový nábytok SAMBA v sebe zahŕňa jemnú klasiku, čisté línie a funkčnosť, ktoré sú tým najlepším receptom pre dokonalý dizajn. Táto moderná biela sektorová zostava zapadne do každej miestnosti vo Vašej domácnosti. Ide o systém vhodný pre obývačky, jedálne, predsiene či detské a študentské izby. Jedným z prvkov modernej sektorovej zbierky je aj vysoká dvojdverová skriňa SAMBA. Skriňa je vyrobená z laminovanej drevotriesky vysokého lesku čiernej farby.
- korpus biela / fronty čierny lesk
- korpus biela / fronty biely lesk
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Biela / čierny lesk |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 203 cm |
| Šírka | 90 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Police | Nie |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |