ArtCam Skriňa LOTTA 2D2S
Skriňa LOTTA 2D2S Súčasťou každej obývačky je bez pochýb skriňa. Jednou z takých je aj nadčasová skriňa na nožičkách LOTTA. Skriňa LOTTA je vyrobená v... Celý popis
Popis
Skriňa LOTTA 2D2S
Súčasťou každej obývačky je bez pochýb skriňa. Jednou z takých je aj nadčasová skriňa na nožičkách LOTTA. Skriňa LOTTA je vyrobená v škandinávskom štýle, pôsobí nadčasovo, vďaka čomu bude moderná aj o niekoľko rokov. ponúka dostatočný odkladací priestor, ktorý je tvorený dvoma skrinkami a dvoma šuplíkmi. Nohy a rukoväte vitríny dokonalo ladia s celkovým vzhľadom a vytvárajú tak spolu koncept, ktorý pôsobí vždy a v každom priestore veľmi vkusne a moderne. Nohy aj rukoväte skrine sú vyrobené z dreva.
- VxŠxH: 190 x 110 x 55 cm
- výška nožičiek: 15 cm
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Farba | Béžová |
| Výška | 190cm |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 100 cm - 110 cm |
| Šírka od-do | 110 cm - 120 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | DTD |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |