ArtBel Skriňa PINETTE
Už na prvý pohľad si zamilujete štýlový a dizajnový nábytok do detskej izby Pinette, ktorý vás zaujme svojim vyhotovením a neutrálnym matným farebným... Celý popis
Popis
Už na prvý pohľad si zamilujete štýlový a dizajnový nábytok do detskej izby Pinette, ktorý vás zaujme svojim vyhotovením a neutrálnym matným farebným prevedením. Kombinácia neutrálnej sivej, snehovo bielej a borovice vytvorí v detskej izbe príjemné prostredie ako stvorené pre pokojný spánok a relax. Rodičov zase poteší praktickosť a využitie na viacero rokov. Nábytok má praktické bezúchytkové otváranie s tlmeným dovieraním - Hafele.
Nábytok je vyrobený v súlade s európskymi a bezpečnostnými normami.
Nábytok je dodávaný v demonte.
Vyhotovenie nábytku:
- nábytok je vyrobený z vysoko kvalitnej laminovanej dosky odolnej proti poškodeniu a vlhkosti, ľahko sa udržuje v čistote
- drevená konštrukcia zo silného borovicového dreva, môže mať určité nedostatky tj hrče, mikrotrhliny, nerovnomerné farby, atď ..
- lakované drevo je natreté bezfarebným lakom bezpečným pre dieťa
- otváranie zásuvky systémom Push to open
Skriňa Pinette je policová, vešiaková, 2-dverová a má 1 veľkú zásuvku s tichým dovieraním.
Rozmer: (ŠxVxH) 100 x 190 x 50 cm
Farebné prevedenie: biely, sivá, borovica
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Dĺžka | 50 cm |
|---|---|
| Šírka | 100 cm |
| Výška | 190 cm |
| Materiál | laminát, borovicový masív |
| Farebné prevedenie | biely mat, sivý mat, prírodná borovica |
| Záručná doba | 2 roky |
| Spôsob dodania | V demonte |
| Farba | Biela |
| TYP SKRINE | Bez zrkadla |
| ROZMER | Dĺžka od 60 cm do 100 cm |
| TYP SKRINE | Dvierka s matným povrchom |