ArtBel Šatníková skriňa LUMI
Šatníková skriňa LUMI Zostava LUMI vyniká svojou jednoduchosťou a minimalistickým dizajnom. Vytvorí v detskej izbe ideálne prostredie pre rast... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa LUMI
Zostava LUMI vyniká svojou jednoduchosťou a minimalistickým dizajnom. Vytvorí v detskej izbe ideálne prostredie pre rast vášho dieťatka. Kolekcia je vyrobená v nežnej bielej farbe, je oživená čiernymi nohami a úchytkami. Šatníková skriňa LUMI je dvojdverová a má jednu zásuvku, všetko vybavené tichým dovieraním. Skriňa má 6 políc a dve tyče na oblečenie. Vytvorte doma priestor, kde môže vaše dieťatko rásť a snívať.
- laminát odolný voči poškodeniu a vlhkosti,
- kovové nohy
- kovové úchytky
- závesy Hafele
Skriňa LUMI je vyrobená z kvalitného laminátu, ktorý je odolný voči poškodeniu a vlhkosti. Skriňa stojí na vyšších kovových nožičkách a má jemné kovové úchytky. Skriňa spĺňa bezpečnostné normy a európske normy.
- šírka: 90 cm
- výška: 190 cm
- hĺbka: 50 cm
- počet dvierok: 2
- počet zásuviek: 1
- počet políc: 6
- farebné prevedenie: biela / čierna
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 86,5 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Miestnosť | Detská izba |