ArtBel Šatníková skriňa LOTTA FARBA: Biela
Lotta je kolekcia nábytku ideálna pre rodičov, ktorí hľadajú moderný nábytok s originálnym dizajnom a praktickým riešením. Minimalistický vzhľad vytvára... Celý popis
Popis
Lotta je kolekcia nábytku ideálna pre rodičov, ktorí hľadajú moderný nábytok s originálnym dizajnom a praktickým riešením. Minimalistický vzhľad vytvára matná biela / sivá farba a prírodný dub. Prírodné drevo zdôrazňuje na nábytku kvalitu a jedinečný štýl. Veľkou výhodou týchto použitých materiálov je ľahké udržiavanie čistoty, čo ocenia najmä rodičia detí s alergiami.
Elegantná matná dáva veľké možnosti pri dizajnovaní detského interiéru. Originálny dizajn a praktické rozmery je ideálna voľba pre izbu, ktorá aj vo vyššom veku dieťaťa pôjde so súčasnými trendmi v interiérovom dizajne.
Nábytok je vyrobený v súlade s európskymi a bezpečnostnými normami.
Vyhotovenie nábytku:
- - nábytok je vyrobený z vysoko kvalitnej laminovanej dosky odolnej proti poškodeniu a vlhkosti, ľahko sa udržuje v čistote
- - drevená konštrukcia a nohy zo silného dubového dreva
- - lakované drevo je natreté bezfarebným lakom bezpečným pre dieťa
- - bez-úchytový systém s tichým dovieraním a otváranie systémom Push click
Skriňa Lotta je 2-dverová a má 1 veľkú zásuvku s tichým dovieraním.
Skriňa má výškovo nastaviteľné police.
Nábytok je dodávaný v demonte.
Rozmer: (ŠxVxH) 117 x 203 x 50 cm
Farebné prevedenie:
- biely mat / dub
- sivý mat / dub
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| Dĺžka | 50 cm |
| Šírka | 117 cm |
| Výška | 203 cm |
| Materiál | laminát, dubový masív |
| Farebné prevedenie | biely mat / dub, sivý mat / dub |
| Záručná doba | 2 roky |
| Spôsob dodania | V demonte |
| Farba | Biela |
| TYP SKRINE | Bez zrkadla |
| ROZMER | Dĺžka od 100 cm do 200 cm |
| TYP SKRINE | Dvierka s matným povrchom |