ArtBel Šatníková skriňa HOPPA
Chcete vytvoriť dokonalú detskú izbu pre Vaše najmenšie ratolesti? Vďaka očarujúcemu sektorovému nábytku HOPPPA, si ju môžete vytvoriť. Zostava ponúka viaceré... Celý popis
Popis
Chcete vytvoriť dokonalú detskú izbu pre Vaše najmenšie ratolesti? Vďaka očarujúcemu sektorovému nábytku HOPPPA, si ju môžete vytvoriť. Zostava ponúka viaceré segmenty, ktoré sú vyrobené nielen z kvalitného materiálu, ale zároveň predstavujú moderný vzhľad a štýlový dizajn. Charakteristickým znakom kolekcie je jeho praktické prevedenie, funkčnosť a elegantné farebné prevedenie.
Skriňa má zaoblené hrany, je dvojdverová a má v spodnej časti priestrannú zásuvku, ktorá je na vodiacich koľajničkách, s bezpečnostným uzatváraním.
Materiál: MDF, preglejka
Farebné prevedenie: biela, buk
Rozmer: (ŠxVxH) 90 x 190 x 50 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Spôsob dodania | V demonte |
|---|---|
| Farba | biela, buk |
| Materiál | MDF, preglejka |
| Šírka | 90 cm |
| Výška | 190 cm |
| Hĺbka | 50 cm |
| Farba | Biela |
| TYP SKRINE | Bez zrkadla |
| TYP SKRINE | Dvierka s matným povrchom |