ArtBel Písací stolík LOTTA FARBA: Biela
Lotta je kolekcia nábytku ideálna pre rodičov, ktorí hľadajú moderný nábytok s originálnym dizajnom a praktickým riešením. Minimalistický vzhľad vytvára... Celý popis
Popis
Lotta je kolekcia nábytku ideálna pre rodičov, ktorí hľadajú moderný nábytok s originálnym dizajnom a praktickým riešením. Minimalistický vzhľad vytvára matná biela / sivá farba a prírodný dub. Prírodné drevo zdôrazňuje na nábytku kvalitu a jedinečný štýl. Veľkou výhodou týchto použitých materiálov je ľahké udržiavanie čistoty, čo ocenia najmä rodičia detí s alergiami.
Elegantná matná dáva veľké možnosti pri dizajnovaní detského interiéru. Originálny dizajn a praktické rozmery je ideálna voľba pre izbu, ktorá aj vo vyššom veku dieťaťa pôjde so súčasnými trendmi v interiérovom dizajne.
Nábytok je vyrobený v súlade s európskymi a bezpečnostnými normami.
Vyhotovenie nábytku:
- - nábytok je vyrobený z vysoko kvalitnej laminovanej dosky odolnej proti poškodeniu a vlhkosti, ľahko sa udržuje v čistote
- - drevená konštrukcia a nohy zo silného dubového dreva
- - konštrukcia je navyše zosilnená stabilizačnými drôtmi
- - lakované drevo je natreté bezfarebným lakom bezpečným pre dieťa
- - bezúchytový systém s tichým dovieraním
Písací stôl Lotta má 2 veľké zásuvky s tichým dovieraním a otvor na káble.
Nábytok je dodávaný v demonte.
Rozmer: (ŠxVxH) 120,2 x 76 - 86 x 60 cm
Farebné prevedenie:
- biely mat / dub
- sivý mat / dub
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| Dĺžka | 60 cm |
| Šírka | 120,2 cm |
| Výška | 76 - 86 cm |
| Materiál | laminát, dubový masív |
| Farebné prevedenie | biely mat / dub, sivý mat / dub |
| Záručná doba | 2 roky |
| Spôsob dodania | V demonte |
| Farba | Biela |
| TYP PÍSACIEHO A PC STOLA | Bez skriniek |
| TYP PÍSACIEHO A PC STOLA | Univerzálny - ľavá/pravá strana |
| TYP PÍSACIEHO A PC STOLA | Moderný |