ArtBel Komoda INES Farebné prevedenie: Biela
Kolekcia očarujúceho detského nábytku Ines spĺňa očakávania aj tých najnáročnejších, pre ktorých je funkčnosť detského nábytku, rovnako dôležitá ako aj... Celý popis
Popis
Kolekcia očarujúceho detského nábytku Ines spĺňa očakávania aj tých najnáročnejších, pre ktorých je funkčnosť detského nábytku, rovnako dôležitá ako aj dizajn.
Nábytok je vyhotovený v dvoch klasických farbách: elegantná biela a univerzálna šedá. Dekoratívne prvky ako porcelánové kľučky, štýlové frézovanie, boli navrhnuté tak, aby sa perfektne hodili do miestnosti pre malú dámu a malého gentlemana.
Kolekcia Ines sa skladá z niekoľkých produktov, takže si môžete dovoliť veľa voľnosti v interiérovom navrhovaní detskej izby.
Na jedinečnosti a kvalite nábytku pridáva aj kvalitné kovanie BLUM, ktoré zabezpečí tiché dovieranie jednotlivých dvierok a zásuviek. Samozrejmosťou sú použité zdravotne nezávadné farby.
Nábytok je dodávaný v demonte.
Vyhotovenie a materiál nábytku:
- vysoko kvalitné MDF a drevotriesky.
- kovanie (Blum) ocení každá mamička, keď bude dieťa spať.
- povrch nábytku je bezpečný pre dieťa.
Komoda Ines má 3 zásuvky.
Rozmer: (ŠxVxH) 102 x 90 x 51 cm
Farebné prevedenia:
- biela
- sivá
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farebné prevedenie | Biela |
|---|---|
| Šírka | 102 cm |
| Výška | 90 cm |
| Materiál | MDF |
| Farebné prevedenie | biela, sivá |
| Záručná doba | 2 roky |
| Spôsob dodania | V demonte |
| Hĺbka | 51 cm |
| Farba | Biela |
| Farba | Sivá |
| POVRCH | Mat |