ArtAko Skriňa CLIPS S90 2D 2SZ Farba: biela/ biely lesk
Skriňa CLIPS S90 2D 2SZ Originálna a zároveň praktická sektorová zostava nábytku Clips bude skvelým doplnkom každej domácnosti. Nábytok ponúka množstvo... Celý popis
Popis
Skriňa CLIPS S90 2D 2SZ
Originálna a zároveň praktická sektorová zostava nábytku Clips bude skvelým doplnkom každej domácnosti. Nábytok ponúka množstvo segmentov na vyskladanie, môžete si zariadiť obývačku, detskú izbu či kanceláriu. Moderné prevedenie a bezúchytový dizajn sú hlavnými prednosťami nábytku Clips. Skriňa Clips S90 2D 2SZ je moderná skriňa vhodná do každej miestnosti vášho interiéru. Vyrobená je z 16 mm laminovanej drevotriesky s ABS hranou. Táto dvojdverová skriňa ponúka sadu poličiek, priestor na zavesenie šatstva. V spodnej časti má 2 priestranné zásuvky. Možnosť doobjednať nadstavec na šatníkovú skriňu.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | biela/ biely lesk |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 180 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Kategória | Skrine |
| Cena | do 450 € |