ArtAdrk Skriňa LENEA LEN06 | dub artisan
200.00 €
Do obchodu
Skriňa Lenea LEN06 | dub artisan Skriňa LENEA LEN06 má plné dvierka a za nimi police. V spodnej časti je priestranná... Celý popis
Popis
Skriňa Lenea LEN06 | dub artisan
Skriňa LENEA LEN06 má plné dvierka a za nimi police. V spodnej časti je priestranná zásuvka. Nábytok LENEA je jednoduchá, moderná a univerzálna kolekcia nábytku do každého interiéru. Nábytok je vybavený štýlovými kovovými nohami a úchytmi v čiernej matnej farbe. Nábytok sa vyrába v príjemnom a obľúbenom farebnom prevedení dub artisan, čo zaručuje ľahko kombinovateľnú kompozíciu s ostatnými prvkami.
- laminát
- kov
Kvalitná laminovaná doska je o hrúbke 18 mm, čo zaisťuje odolnosť skriňu za primeranú cenu. Nábytok je vybavený štýlovými kovovými nohami a úchytmi v čiernej matnej farbe.
- šírka: 50 cm
- výška: 195 cm
- hĺbka: 40 cm
- počet políc: 3
- počet zásuviek: 1
- počet dverí: 1
- farebné prevedenie: dub artisan
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 195 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Nie |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 50 cm - 60 cm |
| Šírka od-do | 40 cm - 50 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Jednodverové |
| Tvar | Rovné |
| Cena | Do 200 € |