ArtAdrk Šatníková skriňa TRAVES | 180 cm Skriňa: Dub sonoma / Biela
399.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa TRAVES | 180 cm patria k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova, nakoľko dominujú nielen vzhľadom, ale i priestrannosťou, ktorá je u skríň... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa TRAVES | 180 cm
patria k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova, nakoľko dominujú nielen vzhľadom, ale i priestrannosťou, ktorá je u skríň rozhodujúca. Posuvná šatníková skriňa TRAVES ponúka úložný priestor s vešiakovou tyčou na uloženie šatstva a zároveň ponúka i niekoľko políc na uloženie ďalších vecí, ktoré potrebujete uschovať a zrkadlo.
- MDF 16 mm
- hliník
- ABS hrana
- sklo
Šatníková skriňa TRAVES je vyrobená z odolného materiálu s hrúbkou 16 mm, čo zaručuje jej vysokú kvalitu a odolnosť. Skriňa je vybavená posuvnými dverami, ktoré sú osadené na hliníkových koľajničkách, čo zabezpečuje ich ľahké a plynulé otváranie a zatváranie. Čistenie je veľmi jednoduché.
- šírka: 180 cm
- výška: 200 cm
- hĺbka: 58 cm
- vešiaková tyč: 1
- počet dverí: 2
- počet políc: 6
- počet zrkadiel: 2
- výška po vešiakovú tyč: 152 cm
- šírka vešiakovej tyče: 87,6 cm
- šírka políc: 87,6 cm
- hmotnosť: 140 kg
- farebné prevedenie:
- biela
- čokoládová
- dub sonoma truflová
- dub sonoma
Parametre
| Skriňa | Dub sonoma / Biela |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Šírka | 180 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Cena | do 400 € |