ArtAdrk Šatníková skriňa SALTO | čierna 250 cm
486.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa SALTO | čierna 250 cm Šatníkové skrine sú nenahraditeľnou súčasťou vášho domova, poskytujúc nielen funkčnosť, ale aj estetiku do vášho... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa SALTO | čierna 250 cm
Šatníkové skrine sú nenahraditeľnou súčasťou vášho domova, poskytujúc nielen funkčnosť, ale aj estetiku do vášho interiéru. Šatníková skriňa SALTO 250 je vybavená množstvom políc a vešiakovou tyčou, pričom posuvné dvere sú ideálnym riešením pre priestorovo obmedzené miestnosti. Jej dokonale moderné spracovanie a dostatočný úložný priestor robia z nej skvelý doplnok do každej miestnosti. Šatníková skriňa SALEM je dostupná vo farebnom prevedení čierna.
- MDF 16 mm
- hliník
- plast
- ABS hrana
- zrkadlo
Šatníková skriňa SALTO je vyrobená z kvalitných materiálov s ABS hranou. Posuvné dvere majú hliníkové koľajničky pre jednoduchšie používanie. Úchytky sú plastové elegantné. Na prednej strane je zrkadlo a taktiež má charakteristické horizontálne strieborné pruhy.
- šírka: 250 cm
- výška: 215 cm
- hĺbka: 58 cm
- vešiaková tyč: 1
- počet dverí: 3
- počet políc: 11
- počet úchytiek: 2
- počet zrkadiel: 1
- výška po vešiakovú tyč: 150 cm
- šírka police nad tyčou: 123,6 cm
- šírka políc: 60 cm
- hmotnosť: 185 kg
- farebné prevedenie: čierna
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |
| Cena | do 500 € |