ArtAdrk Šatníková skriňa OLIVER | biela 200 cm
427.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa OLIVER | biela 200 cm Praktická šatníková skriňa je vyrobená v bielom štýlovom prevedení. Priestranná šatníková... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa OLIVER | biela 200 cm
Praktická šatníková skriňa je vyrobená v bielom štýlovom prevedení. Priestranná šatníková skriňa Oliver má dvere na koľajničkách, čo uľahčí každodenné používanie. Šatníková skriňa je dvojdverová - zasúvacia, so zrkadlom na dverách. Nechajte sa inšpirovať ponukou a vyberte si skriňu pre vaše oblečenie.
- MDF 16 mm
- hliník
- ABS hrana
- sklo
Praktická šatníková skriňa OLIVER je vyrobená z laminátových kvalitných a pevných materiálov s ABS hranou. Dvere sú na hliníkových koľajniciach, čo zjednoduší každodenné používanie. Čistenie je veľmi jednoduché a ľahké.
- šírka: 200 cm
- výška: 215 cm
- hĺbka: 61 cm
- vešiaková tyč: 1
- počet dverí: 2
- počet políc: 11
- počet úchytiek: 2
- počet zrkadiel: 1
- hmotnosť: 155 kg
- farebné prevedenie: biela
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 200 cm |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |
| Cena | do 450 € |