ArtAdrk Šatníková skriňa LUGANO | 120 cm Farba: Trufla
Šatníková skriňa LUGANO| 120 cm Moderná šatníková skriňa LUGANO ponúka neobmedzené možnosti usporiadania oblečenia. Šatníková skriňa LUGANO je... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa LUGANO| 120 cm
Moderná šatníková skriňa LUGANO ponúka neobmedzené možnosti usporiadania oblečenia. Šatníková skriňa LUGANO je vyrábaná v štyroch základných farebných prevedeniach sonoma, biela, čokoládová a trufla. Šatníková skriňa je dvojdverová - zasúvacia. Šatníková skriňa má police a tyč na zavesenie oblečenia. Šatníková skriňa má hliníkové koľajničky, čo uľahčí každodenné používanie. Šatníková skriňa má štyri menšie zrkadlá čo jej dodáva jedinečnosť a pôvab. Možnosť doobjednať LED osvetlenie s 15 farbami na diaľkové ovládanie.
- MDF (16 mm)
- sklo
- koľajnice
Materiál skrine je veľmi kvalitný a pevný. ABS hrana je odolná voči poškodeniu. Vďaka dverám na koľajniciach je každodenné používanie skrine pohodlné a jednoduché. Okrem toho je čistenie skrine rýchle, nenáročné a zabezpečuje udržanie jej čistoty a lesku.
- šírka: 120 cm
- výška: 200 cm
- hĺbka: 58 cm
- počet dverí: 2
- počet políc: 5
- počet zrkadiel: 4
- počet úchytiek: 2
- vešiaková tyč: 1
- farebné prevedenie:
- biela
- dub sonoma
- trufla
- čokoládová
Parametre
| Farba | Trufla |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Šírka | 120 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Šírka od-do | 110 cm - 120 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Cena | do 300 € |