ArtAdrk Šatníková skriňa KAREN | 200 cm Farba: Biela/čierne pásy
Šatníková skriňa Karen| 200 cm Praktická šatníková skriňa KAREN je vyrobená v štyroch farebných prevedeniach s množstvom úložného... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa Karen| 200 cm
Praktická šatníková skriňa KAREN je vyrobená v štyroch farebných prevedeniach s množstvom úložného miesta pre Vaše oblečenie so šírkou 150 cm. Šatníková skriňa je dvojdverová - zasúvacia s farebným pásom cez stred oboch dverí. Časť dverí dodáva skrini jedinečnosť a originalitu. Šatníkové skrine patria k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova, nakoľko dominujú nielen vzhľadom, ale i priestrannosťou, ktorá je u skríň rozhodujúca.
- MDF (16 mm)
- ABS hrana
- sklo
Skriňa KAREN je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Dvere sú na koľajničkách, čo uľahčuje každodenné používanie. Čistenie je jednoduché a nenáročné.
- šírka: 200 cm
- výška: 215 cm
- hĺbka: 61 cm
- počet dverí: 2
- počet pásov: 2
- počet políc: 7
- vešiaková tyč: 2
- farebné prevedenie:
- biela / čierne pásy
- dub sonoma / čierne pásy
- dub sonoma / biele pásy
- čierna / biele pásy
Parametre
| Farba | Biela/čierne pásy |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka | 200 cm |
| Dekor | Dub |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |
| Cena | do 600 € |