ArtAdrk Šatníková skriňa INESS | 150 cm Skriňa: Is02 / čokoládová
329.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa INESS | 150 cm K veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova patria šatníkové skrine, nakoľko dominujú nielen vzhľadom, ale i priestrannosťou,... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa INESS | 150 cm
K veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova patria šatníkové skrine, nakoľko dominujú nielen vzhľadom, ale i priestrannosťou, ktorá je u skríň rozhodujúca. Posuvná šatníková skriňa INESS ponúka veľký úložný priestor s vešiakovou tyčou na uloženie šatstva a zároveň ponúka i niekoľko políc na uloženie ďalších potrebných vecí. Možnosť doobjednať LED osvetlenie s 15 farbami na diaľkové ovládanie.
- LTD (16mm)
- sklo
Kvalitné a pevné materiály sú použité pri šatníkovej skrini INESS. Hliníkové koľajničky uľahčia každodenné používanie. Čistenie je jednoduché a nenáročné.
- šírka: 150 cm
- výška: 200 cm
- hĺbka: 58 cm
- počet dverí: 2
- počet zrkadiel: 2
- počet políc: 5
- počet úchytiek: 2
- vešiaková tyč: 1
- farebné prevedenie:
- biela
- čokoládová
- dub sonoma truflová
- dub sonoma
Parametre
| Skriňa | Is02 / čokoládová |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Šírka | 150 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Cena | do 400 € |