ArtAdrk Šatníková skriňa GILTON | 200 cm Farba: Čierna
541.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa GILTON | 200 cm Praktická šatníková skriňa Gilton je vyrobená v troch farebných prevedení ako sú biela, dub sonoma a... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa GILTON | 200 cm
Praktická šatníková skriňa Gilton je vyrobená v troch farebných prevedení ako sú biela, dub sonoma a čierna. Priestranná skriňa GILTON má dvere na koľajničkách, čo uľahčí každodenné používanie. Šatníková skriňa je dvojdverová - zasúvacia, so zrkadlom na dverách. Moderná skriňa ponúka neobmedzené možnosti usporiadania oblečenia. Objednajte si priestrannú skriňu a vytvorte si útulný domov.
- MDF (16 mm)
- ABS hrany
- hliníkové vodiace lišty
- sklo
Šatníková skriňa má hliníkové koľajničky, čo uľahčí každodenné používanie. Kvalitný materiál je pevný a stabilný čo zaručujem dlhú životnosť. Čistenie je jednoduché a nenáročné.
- šírka: 200 cm
- výška: 215 cm
- hĺbka: 61 cm
- počet dverí: 2
- počet políc: 7
- vešiaková tyč: 2
- farebné prevedenie:
- biela
- dub sonoma
- čierna
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 200 cm |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |
| Cena | do 600 € |