ArtAdrk Šatníková skriňa DORRIGO | 150 cm Skriňa: Dor04 / trufla
323.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa DORRIGO | 150 cm Šatníkové skrine sú jednou z najdôležitejších častí Vášho domova, ktoré nielenže ovplyvňujú jeho vzhľad, ale aj praktický... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa DORRIGO | 150 cm
Šatníkové skrine sú jednou z najdôležitejších častí Vášho domova, ktoré nielenže ovplyvňujú jeho vzhľad, ale aj praktický účel v podobe dostatku úložného priestoru. Posuvné šatníkové skrine DORRIGO sú navrhnuté tak, aby poskytovali dostatok miesta na uskladnenie šiat, oblečenia a ďalších vecí, ktoré potrebujete mať po ruke. Okrem toho máte možnosť pridať LED osvetlenie s 15 farebnými možnosťami ovládania na diaľku, čo ešte viac oživí vašu šatníkovú skriňu.
- LTD 16mm
- sklo
Šatníková skriňa DORRIGO je vyrobená z materiálu, ktorý je odolný voči poškodeniu a poškriabaniu. Úchytky sú kvalitné a štýlové, skriňa pôsobí elegantnejšie.
- šírka: 150 cm
- výška: 200 cm
- hĺbka: 58 cm
- počet dverí: 2
- počet políc: 5
- vešiaková tyč: 1
- šírka vešiakovej tyče: 72,6 cm
- farebné prevedenie:
- biela
- čokoládová
- dub sonoma truflová
- dub sonoma
Parametre
| Skriňa | Dor04 / trufla |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Šírka | 150 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Cena | do 300 € |