ArtAdrk Šatníková skriňa DOLORES | 180 cm Farba: Sonoma
Šatníková skriňa DOLORES| 180 cm Šatníkové skrine patria k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova. dominujú nielen vzhľadom, ale aj priestornosťou, ktorá... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa DOLORES| 180 cm
Šatníkové skrine patria k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova. dominujú nielen vzhľadom, ale aj priestornosťou, ktorá je u skríň rozhodujúca. Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a vkusnému farebnému prevedeniu šatníková skriňa DOLORES zútulní každú spálňu alebo predsieň. Šatníková skriňa DOLORES je na výber v štyroch farebných prevedeniach biela, čierna, čokoládová a sonoma. Možnosť doobjednať LED osvetlenie s 15 farbami na diaľkové ovládanie.
- MDF (16 mm)
- sklo
Šatníková skriňa DOLORES je vyrobená z kvalitného materiálu s hrúbkou 1,6 cm, ktorá je pevná a odolná voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokej teplote. Čistenie je jednoduché stačí zotrieť handričkou.
- šírka: 180 cm
- výška: 215 cm
- hĺbka: 58 cm
- počet dverí: 2
- počet políc: 5
- vešiaková tyč: 1
- farebné prevedenie:
- biela
- čokoládová
- dub sonoma
- čierna
Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Sonoma |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 180 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Cena | do 500 € |