ArtAdrk Šatníková skriňa DIEGO | 250 cm Farba: Čierna
Šatníková skriňa Diego | 250 cm Moderná šatníková skriňa Diego je navrhnutá tak, aby užívateľovi poskytla množstvo úložného priestoru, no zároveň pôsobila v... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa Diego | 250 cm
Moderná šatníková skriňa Diego je navrhnutá tak, aby užívateľovi poskytla množstvo úložného priestoru, no zároveň pôsobila v interiéri veľmi nadčasovo a vkusne. Šatníková skriňa Diego ponúka priestranné police a vešiakovú tyč pre zavesenie oblečenia. Diego je možné zakúpiť v šiestich moderných farebných prevedeniach, ktoré sú vhodné do akéhokoľvek interiéru.
- MDF (16mm)
- sklo
Šatníková skriňa DIEGO ponúka veľmi jednoduché a bezpečné každodenné používanie vďaka kvalitným hliníkovým koľajničkám firmy Sevroll. Skriňa je vyrobená z kvalitného a odolného materiálu.
- šírka: 250 cm
- výška: 215 cm
- hĺbka: 58 cm
- počet dverí: 3
- počet políc: 9
- závesná tyč: 1
- farebné prevedenie:
- biela
- biela / dub sonoma
- čierna
- čokoládová
- dub sonoma
- dub sonoma / biela
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 250 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |
| Cena | do 600 € |