ArtAdrk Šatníková skriňa DENIS | 250 cm Farba: Biela / dub sonoma
Šatníková skriňa Denis | 250 cm Moderná šatníková skriňa Denis ponúka množstvo úložného priestoru, ktorý je tvorený niekoľkými policami a vešiakovou tyčou.... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa Denis | 250 cm
Moderná šatníková skriňa Denis ponúka množstvo úložného priestoru, ktorý je tvorený niekoľkými policami a vešiakovou tyčou. Šatníková skriňa Denis je vyrobená z kvalitnej MDF dosky. Denis je vhodná do akéhokoľvek interiéru, nakoľko ponúka až šesť farebných variant. Možnosť doobjednať LED osvetlenie s 15 farbami na diaľkové ovládanie.
- MDF (16mm)
- sklo
- koľajnice hliníkové Sevroll
Šatníková skriňa DENIS má koľajnice pre jednoduchšie každodenné používanie a otváranie. Šatníková skriňa je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči poškodeniu. Šatníková skriňa ponúka veľmi jednoduché a bezpečné každodenné používanie vďaka kvalitným hliníkovým koľajničkám firmy Sevroll. Čistenie je jednoduché, stačí zotrieť handričkou, navlhčenou.
- šírka: 250 cm
- výška: 215 cm
- hĺbka: 58 cm
- zrkadlo: 1
- počet políc: 9
- tyč na zavesenie: 1
- počet dverí: 3
- počet úchytiek: 2
- hmotnosť: 170 kg
- farebné prevedenie:
- biela
- biela / dub sonoma
- čierna
- čokoládová
- dub sonoma
- dub sonoma / biela
Parametre
| Farba | Biela / dub sonoma |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 250 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |
| Cena | do 500 € |