ArtAdrk Šatníková skriňa DALLAS | 180 cm Skriňa: Dal01 / biela
375.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa DALLAS | 180 cm Šatníkové skrine patria k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova, nakoľko dominujú nielen vzhľadom, ale i priestrannosťou,... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa DALLAS | 180 cm
Šatníkové skrine patria k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova, nakoľko dominujú nielen vzhľadom, ale i priestrannosťou, ktorá je u skríň rozhodujúca. Posuvná šatníková skriňa DALLAS ponúka obrovský úložný priestor s vešiakovou tyčou na uloženie šatstva a zároveň ponúka i niekoľko políc na uloženie ďalších vecí, ktoré potrebujete uschovať. Možnosť doobjednať LED osvetlenie s 15 farbami na diaľkové ovládanie. Svojím univerzálnym dizajnom sa ľahko prispôsobí akémukoľvek štýlu a interiéru. Investujte do praktického a štýlového úložného riešenia pre váš domov so šatníkovou skriňou.
- LTD (16mm)
- sklo
Šatníková skriňa má hliníkové koľajnice pre jednoduchšie každodenné používanie. Šatníková skriňa je vyrábaná z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné a štýlové. Čistenie je jednoduché, stačí zotrieť handričkou, navlhčenou.
- šírka: 180 cm
- výška: 215 cm
- hĺbka: 58 cm
- úchytka: 2
- zrkadlo: 2
- počet políc: 5
- tyč na zavesenie: 1
- farebné prevedenie:
- biela
- čokoládová
- čierna
- dub sonoma
Parametre
| Skriňa | Dal01 / biela |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 180 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Cena | do 400 € |