ArtAdrk Šatníková skriňa COLLIN | 120 cm Farba: Čokoládová
280.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa COLLIN | 120 cm ModernáCOLLIN je navrhnutá tak, aby vniesla do vašej domácnosti nové výzvy na vytvorenie dominantného interiéru.... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa COLLIN | 120 cm
ModernáCOLLIN je navrhnutá tak, aby vniesla do vašej domácnosti nové výzvy na vytvorenie dominantného interiéru. Táto krásna šatníková skriňa je zasúvacia vyžaruje funkčnosťou a dokonalým spracovaním v každom jednom detaile. Šatníková skriňa COLLIN je vyrobená v nápaditom farebnom prevedení biela, dub sonoma, trufel a čokoládová. Možnosť doobjednať LED osvetlenie s 15 farbami na diaľkové ovládanie.
- MDF (16 mm)
- koľajnice
Šatníková skriňa COLLIN má hliníkové koľajnice pre jednoduchšie každodenné používanie. Šatníková skriňa je vyrábaná z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné a moderné.
- šírka: 120 cm
- výška: 200 cm
- hĺbka: 58 cm
- hmotnosť: 112 kg
- úchytka: 2
- počet políc: 4
- tyč na zavesenie: 1
- farebné prevedenie:
- biela
- dub sonoma
- trufel
- čokoládová
Parametre
| Farba | Čokoládová |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Šírka | 120 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Šírka od-do | 110 cm - 120 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Cena | do 300 € |