ArtAdrk Šatníková skriňa CARO | 180 cm Skriňa: Dub sonoma / Biela
383.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa CARO | 180 cm Pekná šatníková skriňa CARO patrí k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova, nakoľko bude dominovať nielen vzhľadom, ale i... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa CARO | 180 cm
Pekná šatníková skriňa CARO patrí k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova, nakoľko bude dominovať nielen vzhľadom, ale i priestrannosťou, ktorá je u skríň rozhodujúca. Posuvná šatníková skriňa CARO ponúka úložný priestor s vešiakovou tyčou na uloženie šatstva a zároveň ponúka i niekoľko políc na uloženie ďalších vecí. Šatníková skriňa je vyrábaná v niekoľkých krásnych a praktických farebných prevedeniach.
- LTD (16mm)
- sklo
Šatníková skriňa sa vyrába z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči poškriabaniu a poškodeniu. Čistenie je jednoduché, stačí zotrieť navlhčenou handričkou. Tichý posun dverí zabezpečia lišty s kolieskami.
- šírka: 180 cm
- výška: 215 cm
- hĺbka: 58 cm
- vešiaková tyč: 1
- počet dverí: 2
- počet políc: 5
- zrkadlo: 1
- farebné prevedenie:
- biela
- čokoládová
- čierna
- dub sonoma / biela
Parametre
| Skriňa | Dub sonoma / Biela |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Šírka | 180 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Cena | do 400 € |