ArtAdrk Šatníková skriňa BIANCO | 150 cm Farba: Čokoládová
Šatníková skriňa BIANCO | 150 cm Neobyčajná šatníková skriňa BIANCO je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči mechanickému poškodeniu.... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa BIANCO | 150 cm
Neobyčajná šatníková skriňa BIANCO je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Šatníková skriňa BIANCO je vyrobená v štyroch farebných prevedení ako sú biela, dub sonoma, trufla a čokoládová. BIANCO je dvojdverová - zasúvacia, po celej dĺžke jedných dverí ma zrkadlo. Vneste si kúsok jednoduchosti a modernosti s jedinečnou šatníkovou skriňou BIANCO. Možnosť doobjednať LED osvetlenie s 15 farbami na diaľkové ovládanie.
- laminát 16mm
- zrkadlo
- ABS hrana
- hliníková lišta
Praktická šatníková skriňa je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Hrúbka materiálu je 16mm. Dvere na šatníkovej skrini sa pohybujú na lište s kolieskami, ktorá je hliníková čo zaisťuje tichý chod.
- šírka: 150 cm
- výška: 200 cm
- hĺbka: 58 cm
- počet dverí: 2
- počet zrkadiel: 1
- závesná tyč: 1
- počet políc: 5
- hmotnosť:
- farebné prevedenie:
- biela
- dub sonoma
- čierna
- čokoládová
Parametre
| Farba | Čokoládová |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Šírka | 150 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Tvar | Rovné |
| Cena | do 400 € |