ArtAdrk Šatníková skriňa BALTON | 120 cm Farba: dub sonoma
395.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa BALTON| 120 cm Moderná šatníková skriňa BALTON so šírkou 120 cm je vyrobená v troch farebných prevedení ako sú biela, dub sonoma a... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa BALTON| 120 cm
Moderná šatníková skriňa BALTON so šírkou 120 cm je vyrobená v troch farebných prevedení ako sú biela, dub sonoma a čierna. Priestranná šatníková skriňa BALTON má dvere na koľajničkách, čo uľahčí každodenné používanie. Šatníková skriňa je dvojdverová - zasúvacia, so zrkadlovým pásom na oboch dverách. Skriňa je vysoká s množstvom úložného miesta.
- LTD 16mm
- sklo
Praktická šatníková skriňa Balton je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Hrúbka materiálu je 16 mm.
- šírka: 120 cm
- výška: 215 cm
- hĺbka: 61 cm
- počet zrkadiel: 2
- počet dverí: 2
- počet poličiek: 5
- vešiaková týč: 1
- farebné prevedenie:
- biela
- dub sonoma
- čierna
Parametre
| Farba | dub sonoma |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 120 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Šírka od-do | 110 cm - 120 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Cena | do 400 € |