ArtAdrk Šatníková skriňa BALTIMORE | 180 cm Skriňa: Bal03 / čierna
Šatníková skriňa BALTIMORE Šatníkové skrine patria k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova, nakoľko dominujú nielen vzhľadom, ale i priestrannosťou, ktorá je... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa BALTIMORE
Šatníkové skrine patria k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova, nakoľko dominujú nielen vzhľadom, ale i priestrannosťou, ktorá je u skríň rozhodujúca. Šatníková skriňa BALTIMORE ponúka obrovský úložný priestor s vešiakovou tyčou na uloženie šatstva a zároveň ponúka i niekoľko políc na uloženie ďalších vecí, ktoré potrebujete uschovať. Možnosť doobjednať LED osvetlenie s 15 farbami na diaľkové ovládanie.
-
LTD (16mm)
-
sklo
Priestranná veľká šatníková skriňa BALTIMORE je vyrobená z kvalitného materiálu s hrúbkou 16 mm, ktorá zabezpečuje pevnosť a odolnosť. Je taktiež odolná voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokej teplote. Kraje sú chránené, ktorá zaručuje dlhú životnosť a ochranu pred poškodením. Čistene je jednoduché, stačí zotrieť handričkou navlhčenou.
- šírka: 180 cm
- výška: 215 cm
- hĺbka: 58 cm
- vešiaková tyč: 1
- police: 5
- zrkadlo: 2
- počet dverí: 2
- farebné prevedenie:
- biela
- čokoládová
- čierna
- dub sonoma
Parametre
| Skriňa | Bal03 / čierna |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 180 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Cena | do 400 € |