ArtAdrk Šatníková skriňa BALANCE | 180 cm Skriňa: Dub sonoma /biela
374.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa BALANCE Šatníkové skrine patria k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova, nakoľko dominujú nielen vzhľadom, ale i priestrannosťou, ktorá je u... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa BALANCE
Šatníkové skrine patria k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova, nakoľko dominujú nielen vzhľadom, ale i priestrannosťou, ktorá je u skríň rozhodujúca. Balance ponúka úložný priestor s vešiakovou tyčou na uloženie šatstva a zároveň ponúka i niekoľko políc na uloženie ďalších vecí, ktoré potrebujete uschovať.
- LTD (16mm)
- sklo
Priestranná šatníková skriňa BALANCE je vyrobená z vysokokvalitného materiálu s hrúbkou 1,6 cm, ktorá zabezpečuje pevnosť a odolnosť. Je taktiež odolná voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokej teplote. Kraje sú chránené, ktorá zaručuje dlhú životnosť a ochranu pred poškodením.
- šírka: 180 cm
- výška: 200 cm
- hĺbka: 58 cm
- vešiaková tyč: 1
- police: 5
- zrkadlo: 2
- farebné prevedenie:
- čierna
- čokoládová
- dub sonoma
- čierna/biela
- dub sonoma/biela
Parametre
| Skriňa | Dub sonoma /biela |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 180 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Cena | do 400 € |