ArtAdrk Šatníková skriňa ARIZONA | 180 cm Farba: Čierna
Šatníková skriňa Arizona Osobitá šatníková skriňa ARIZONA je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné a jednoducho umývateľné. Šatníková skriňa... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa Arizona
Osobitá šatníková skriňa ARIZONA je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné a jednoducho umývateľné. Šatníková skriňa ARIZONA je vyrábaná v štyroch farebných prevedení ako sú biela, dub sonoma, čierna a čokoládová. Šatníková skriňa ARIZONA má hliníkové koľajničky, čo uľahčí každodenné používanie. ARIZONA je dvojdverová - zasúvacia s jedinečným zrkadlom. Vneste si kúsok pôvabu a modernosti s jedinečnou šatníkovou skriňou ARIZONA . LED osvetlenie nie je v cene šatníkovej skrine.
Materiál: MDF (16 mm)
Rozmery: (HxŠxV) 58 x 180 x 215 cm
Farebné prevedenie:
- biela
- dub sonoma
- čierna
- čokoládová
Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 180 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |