ArtAdrk Šatníková skriňa ALEN | 150 cm Farba: Trufla
Šatníková skriňa ALEN Šatníkové skrine patria k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova. dominujú nielen vzhľadom, ale aj priestornosťou, ktorá je... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa ALEN
Šatníkové skrine patria k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova. dominujú nielen vzhľadom, ale aj priestornosťou, ktorá je u skríň rozhodujúca. Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a vkusnému farebnému prevedeniu šatníková skriňa ALEN zútulní každú spálňu alebo predsieň. Šatníková skriňa ALEN je na výber v piatich farebných prevedeniach biela, trufla, čierna, čokoládová a sonoma. Možnosť doobjednať LED osvetlenie s 15 farbami na diaľkové ovládanie.
- MDF (16 mm)
- sklo
Šatníková skriňa ALEN je vyrobená z vysokokvalitného materiálu s hrúbkou 1,6 cm, ktorá zabezpečuje pevnosť a odolnosť. Je taktiež odolná voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokej teplote. Kraje sú chránené, ktorá zaručuje dlhú životnosť a ochranu pred poškodením.
- šírka: 150 cm
- výška: 200 cm
- hĺbka: 58 cm
- farebné prevedenie:
- biela
- čokoládová
- dub sonoma
- čierna
- trufla
Parametre
| Farba | Trufla |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Šírka | 150 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Cena | do 400 € |