ArtAbiks Šatníková skriňa PARKIET | 250 x 200 cm farebné prevedenie: Biela / dub artisan / čierna
755.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa PARKIET | 250 x 200 cm Priestranná šatníková skriňa je neodmysliteľnou súčasťou každého interiéru. Kombinácia políc s vešiakovou tyčou... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa PARKIET | 250 x 200 cm
Priestranná šatníková skriňa je neodmysliteľnou súčasťou každého interiéru. Kombinácia políc s vešiakovou tyčou poskytuje dostatok úložného priestoru, posuvné dvere šetria miesto v interiéri. Šatníkovú skriňu PARKIET 250 ponúkame vo viacerých farebných kombináciách s možnosťou doobjednania vnútorných zásuviek (viď varianty).
Materiál: laminovaná doska 16 mm, HDF (zadná doska), hrany 0,5 mm PVC dýha, plastové úchyty
Rozmery (ŠxVxH): 250 x 200 x 62 cm
Farebné prevedenie:
- dub artisan / čierna
- čierna / dub artisan
- biela / dub artisan / čierna
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| farebné prevedenie | Biela / dub artisan / čierna |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |