ArtAbiks Šatníková skriňa LAMELO 2 | 120 cm Farba: Dub artisan
Šatníková skriňa LAMELO 2 | 120 cm Štýlová šatníková skriňa LAMELO 2 v modernom prevedení s posúvnymi dvermi skvelo zapadne do každej domácnosti. Veľmi... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa LAMELO 2 | 120 cm
Štýlová šatníková skriňa LAMELO 2 v modernom prevedení s posúvnymi dvermi skvelo zapadne do každej domácnosti. Veľmi obľúbené lamely si našli uplatnenie aj pri šatníkových skriniach, pôsobia štýlovo a moderne. Zrkadlo miestnosť opticky zväčší. Šatníková skriňa LAMELO 2 má posuvné dvere na koľajniciach BIMAK, systém MINI a bezúchytový systém, čím nie je narušený celkový vzhľad. Skriňa disponuje vešiakovými tyčami a policami. Ku skrini LAMELO 2 je možné doobjednať 2 vnútorné zásuvky za cenu 54 €, v prípade zájmu to prosím napíšte do poznámky v objednávke.
Farebné prevedenie:
- dub artisan / čierna / dub artisan lamely
- čierna / dub artisan lamely
- biela / dub artisan lamely
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Dub artisan |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Šírka od-do | 110 cm - 120 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |