ArtAbiks Šatníková skriňa FLORENCIA Rozmer: 200 x 200 cm
607.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa FLORENCIA Priestranná je neodmysliteľnou súčasťou každého interiéru. Praktická kombinácia políc s vešiakovou tyčou poskytuje dostatok... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa FLORENCIA
Priestranná je neodmysliteľnou súčasťou každého interiéru. Praktická kombinácia políc s vešiakovou tyčou poskytuje dostatok úložného priestoru, naopak posuvné dvere šetria miesto v interiéri. Skriňa do spálne FLORENCIA v štýlovom prevedení v čiernej farbe v pútavej kombinácii s dekorom jaseň ozvláštni menší aj väčší priestor. Šatníkovú skriňu FLORENCIA ponúkame vo viacerých rozmeroch s možnosťou doobjednania vnútorných zásuviek (viď varianty).
Materiál: laminovaná doska 16 mm, HDF (zadná doska), hrany 0,5 mm PVC dýha, plastové úchyty
Rozmery (ŠxVxH):
- 100 x 200 x 62 cm
- 120 x 200 x 62 cm
- 150 x 200 x 62 cm
- 180 x 200 x 62cm
- 200 x 200 x 62cm
- 250 x 200 x 62cm
Farebné prevedenie: čierna / svetlý jaseň
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Rozmer | 200 x 200 cm |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Ostatné |
| Šírka od-do | 100 cm - 110 cm |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Šírka od-do | 110 cm - 120 cm |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |