Zásuvka k posteli SAM Halmar Borovica
77.30 €
Do obchodu
Spodná zásuvka k palande Sam - viď súvisiaci tovar. Cena je za jeden kus! Drevené zásuvky výborne poslúži ako úložný priestor na hračky a ďalšie veci, ktoré... Celý popis
Popis
Spodná zásuvka k palande Sam - viď súvisiaci tovar. Cena je za jeden kus!
Drevené zásuvky výborne poslúži ako úložný priestor na hračky a ďalšie veci, ktoré Vaše deti potrebujú mať po ruke, ale zároveň je potrebné ich mať upratané.
Dodávajú sa v troch farebných variantoch.
Farba:bielaborovicajelša
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:DTD
Rozmery:šírka: 88,5 cmhĺbka: 88,5 cmvýška: 20,5 cm
Hmotnosť:13 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VÝŠKA | 20 cm |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| ŠÍRKA | 88,5 cm |
| HĹBKA | 88,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Borovica |
| Hmotnosť | 13000.000g |