Úložná lavice orechové drevo / látka Dekorhome 93 cm
212.70 €
Do obchodu
Naša úložná lavica s poduškou sa vyznačuje svojím atraktívnym prírodným štýlom a vyslúži si obdiv na každej chodbe, v spálni aj v kúpeľni. Lavica je vyrobená... Celý popis
Popis
Naša úložná lavica s poduškou sa vyznačuje svojím atraktívnym prírodným štýlom a vyslúži si obdiv na každej chodbe, v spálni aj v kúpeľni.
Lavica je vyrobená z masívneho orechového dreva a preglejky, je teda pevná a odolná. Skrýva sa v nej priestranná úložná priehradka, ktorá je ako stvorená na skladovanie uterákov, oblečenie, podušiek, hračiek, náradia a ďalšieho príslušenstva. Jej mriežkové prevedenie umožňuje dobré vetranie. Silne polstrovaná poduška sa vám navyše postará o mimoriadne pohodlné sedenie. Je vybavená povlakom na zips, ktorý ľahko zložíte a vyperiete.
Farba:prírodné / krémová
Materiál:masívne orechové drevo / preglejka / látka s penovým polstrovaním
Rozmery:šírka: 49/93 cmhĺbka: 48/49 cmvýška: 49 cm
hrúbka podušky: 4 cm
Výber rozmeru lavice zvoľte vo variantoch produktu.
Hmotnosť:10 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| DEKOR | Orech |
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Preglejka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 9,6 kg |
| HĹBKA | 48 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 49 cm |
| ŠÍRKA | 93 cm |
| Hmotnosť | 9550.000g |