Úložná lavice hnedá / krémová Dekorhome 80 cm
286.00 €
Do obchodu
Naše úložná lavice v retro štýle plní nielen funkciu pohodlného posedenie, ale navyše vám poskytne veľa priestoru, kam si môžete ukladať najrôznejšie... Celý popis
Popis
Naše úložná lavice v retro štýle plní nielen funkciu pohodlného posedenie, ale navyše vám poskytne veľa priestoru, kam si môžete ukladať najrôznejšie maličkosti, ktoré chcete mať po ruke.
Lavica je vyrobená z masívneho recyklovaného dreva, čo znamená, že má vlastnosti rôznych drevín, ako je Sheesham, mahagón, teak, tvrdé drevo, mangovníkové drevo, akácie a ďalšie. Recyklované drevo je pevné, stabilné, odolné a zároveň krásne vyzerá. Známky opotrebenia a remeselného spracovania dodávajú každej lavici na jedinečnosti a prispievajú k jej pôvabnému vintage štýlu. Každá fáza výrobného procesu je vykonávaná s najväčšou starostlivosťou, či už ide o rekombináciu, leštenie, natieranie, alebo lakovanie. Lavica je už zmontovaná, ďalšie montáž teda nie je potrebná.
Dôležité upozornenie: Odtieň a kresba dreva sa môžu líšiť kus od kusu, a preto je každý stolík jedinečný a ľahko odlišný od ostatných. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:hnedá / krémová
Materiál:masívne recyklované drevo / látka
Rozmery:šírka: 40/80 cmhĺbka: 40 cmvýška: 45/40 cm
Výber rozmeru lavice zvoľte vo variantoch produktu.
Hmotnosť:15,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Vintage |
|---|---|
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| HMOTNOSŤ | 15,5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 40 cm |
| DEKOR | Recyklované drevo |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| Hmotnosť | 15760.000g |