Úložná lavice čierna / hnedá Dekrohome
229.00 €
Do obchodu
Táto úložná lavica je skvelým nadčasovým doplnkom do vašej spálne alebo obývacej izby. Táto odolná lavica je zhotovená z robustnej ocele. Nedokonalosti, ktoré... Celý popis
Popis
Táto úložná lavica je skvelým nadčasovým doplnkom do vašej spálne alebo obývacej izby.
Táto odolná lavica je zhotovená z robustnej ocele. Nedokonalosti, ktoré na nej môžete pozorovať, nie sú zámerné, ale napriek tomu sú neoddeliteľnou súčasťou starožitného vzhľadu tejto lavice. Táto lavice môže byť použitá ako úložná truhla pre celý rad predmetov. Sedák, umiestnený na lavici, ponúka navyše pohodlné posedenie.
Veľmi jednoduchá montáž.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:MDF / látka / oceľ
Rozmery:šírka: 103 cmhĺbka: 30 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:11,1 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 103 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,1 kg |
| Hmotnosť | 11100.000g |